Med kunden i fokus siden 2003

Trygg håndtering av kundedialoger i snart 20 år.

Erfaring

Om oss

eDialog24 er en teknologibedrift som ble stiftet i Trondheim i 2003 og har 12 ansatte fordelt på kontorer i både Trondheim og Oslo.

Vår kjernevirksomhet er i dag chat- og omnikanalløsninger for enterprisekunder hvor vi har en særegen kompetanse innen tilpasninger, integrasjoner og kommunikasjonsflyt i større komplekse økosystemer med høye krav til sikkerhet og «compliance». Vi har gjennom snart 20 år opparbeidet oss særs god bransjekunnskap innenfor finans, bil og offentlig sektor.

Siden 2016 har eDialog24 tatt på seg et samfunnsansvar ved å tilby frivillige og ideelle organisasjoner gratis  lavterskeltilbud i form av anonyme chattetjenester. eDialog24 supporterer og drifter i dag 20+ av de største organisasjonene.

ansatte

års erfaring

gode kunder

ressurser

Ansatte

Eljar Ness

Eljar Ness

CEO / Founder


eljar@edialog24.no
+47 47 47 45 60
+47 934 01 843

Herman J Andriessen

Herman J Andriessen

Contract Manager


herman@edialog24.no
+47 47 47 45 60
+47 480 62 748

Lars Erik Kalvehagen

Lars Erik Kalvehagen

Head of Support


lars@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Dag Simonsen

Dag Simonsen

Marketing Director


dag@edialog24.no
+47 47 47 45 60
+47 924 37 323

Bjørnar Nielsen

Bjørnar Nielsen

Chief Technology Officer


bjornar@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Trond S Osen

Trond S Osen

Development coordinator


trond@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Øyvind Rolland

Øyvind Rolland

Senior Developer


or@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Kenneth Rinnan

Kenneth Rinnan

Chief Innovation Officer


kenneth@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Håkon Solberg

Håkon Solberg

Senior Developer


hakon@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Tommy Fredriksen

Tommy Fredriksen

Developer


tommy@edialog24.no
+47 47 47 45 60

OLAV KVAALE

OLAV KVAALE

Office Manager/HR


olav@edialog24.no
+47 47 47 45 60

Bestill gratis demo

Spør oss!

Hovedkontor

Ingvald Ystgaards Vei 23
7047 Trondheim

Salg / Marked

Hovfaret 17B
0275 Oslo

Org.nr. 885 637 892