Med kunden i fokus siden år 2000

Trygg håndtering av kundedialoger i over 20 år.

Erfaring

Om oss

Kontaktsenterløsningen eDialog24 ble utviklet av norske Sentinel Software AS i 2000 og etablert som eget selskap i 2003. Idé og hovedfokus for utvikling av løsningen har vært arbeidsflyt med høy grad av kundeorientering. Første kommersielle kunde var Arbeids- og administrasjonsdepartementet (Norge.no /Difi) i 2002. Mye har skjedd med eDialog24 siden begynnelsen av 2000-tallet og vi har nå en offensiv visjon om å kunne tilby verdens beste arbeidsflate for effektiv håndtering av elektroniske kundedialoger.

ansatte

års erfaring

gode kunder

ressurser

Ansatte

Eljar Ness

Eljar Ness

CEO / Founder


eljar@edialog24.no
+47 73 89 47 40
+47 934 01 843

Olav Kvaale

Olav Kvaale

HR- / Office Manager


olav@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Lars Erik Kalvehagen

Lars Erik Kalvehagen

Head of Support


lars@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Dag Simonsen

Dag Simonsen

Marketing Director


dag@edialog24.no
+47 73 89 47 40
+47 924 37 323

Herman J Andriessen

Herman J Andriessen

Contract Manager


herman@edialog24.no
+47 73 89 47 40
+47 480 62 748

Ketil Lillevik

Ketil Lillevik

Sales


ketil@edialog24.no
+47 73 89 47 40
+47 930 12 594

Trond S Osen

Trond S Osen

Development coordinator


trond@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Bjørnar Nielsen

Bjørnar Nielsen

Chief Technology Officer


bjornar@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Kenneth Rinnan

Kenneth Rinnan

Chief Innovation Officer


kenneth@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Håkon Solberg

Håkon Solberg

Senior Developer


hakon@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Tommy Fredriksen

Tommy Fredriksen

Developer


tommy@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Øyvind Rolland

Øyvind Rolland

Senior Developer


or@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Marius Moen

Marius Moen

Developer


marius@edialog24.no
+47 73 89 47 40

Prøv gratis

Spør oss!

et|icon_pin|

Hovedkontor

Ingvald Ystgaards Vei 23
7047 Trondheim

et|icon_pin|

Salg / Marked

Hovfaret 17B
0275 Oslo